Mali i Kilimanjaros 5895m. Maja me e larte e kontinentit african

October 15, 2014 Uncategorized 2 Comments

Ngjitja ne majen me te larte te kontinentit african Uhuru Peak, Kilimanjaro 5895m zgjati 5 dite. Ngjitja filloi nga Machame Route…

Continue reading →

Ishulli i Tongos dhe i Stillos. Konispol

October 15, 2014 Uncategorized 0 Comments

Ishulli i Tongos dhe i Stillos jane dy ishuj te vegjel prane njeri tjetrit dhe ndodhen ne skajin me jugor te…

Continue reading →

Fisi Azabi

October 15, 2014 Uncategorized 0 Comments

Azabi, nje komunitet i vogel Indigjenesh qe jetonin akoma ne pyll, dhe siguronin ushqimin me ane te gjuetise, pasi nuk mbanin…

Continue reading →

Maja e Kores ( Qorres ) 2018m. Vlore. Albania

October 15, 2014 Uncategorized 0 Comments

E filluam mbare kete vit te ri me mrekullite qe te afron Mali i Cikes 2048m ne Parkun Kombetar te Llogarase….

Continue reading →

Dapibus Amet Dolor

October 15, 2014 Uncategorized 0 Comments

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet. Vivamus sagittis lacus vel augue…

Continue reading →

Adipiscing Consectetur Cursus

October 9, 2014 Uncategorized 1 Comment

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet. Vivamus sagittis lacus vel augue…

Continue reading →

Hello world!

September 16, 2014 Uncategorized

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!

Continue reading →

Style Guide

October 23, 2013 Uncategorized 0 Comments

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet. Vivamus sagittis lacus vel augue…

Continue reading →