Oops...
Slider with alias home not found.

Mirësevini tek Fation Plaku Photography

Faleminderit qe vizituat faqen time.

What We Do

History Photography

Nulla vitae libero, a pharetra augue. Integer posuere a ante venenatis condimentum. Donec id elit non mi porta gravida metus.

Nature Photography

Nulla vitae libero, a pharetra augue. Integer posuere a ante venenatis condimentum. Donec id elit non mi porta gravida metus.

Wild Nature Photography

Nulla vitae libero, a pharetra augue. Integer posuere a ante venenatis condimentum. Donec id elit non mi porta gravida metus.

Summer Photography

Nulla vitae libero, a pharetra augue. Integer posuere a ante venenatis condimentum. Donec id elit non mi porta gravida metus.

Events Photography

Nulla vitae libero, a pharetra augue. Integer posuere a ante venenatis condimentum. Donec id elit non mi porta gravida metus.

Winter Photography

Nulla vitae libero, a pharetra augue. Integer posuere a ante venenatis condimentum. Donec id elit non mi porta gravida metus.

Postimet e fundit

Mali i Kilimanjaros 5895m. Maja me e larte e kontinentit african

October 15, 2014 Uncategorized 2 Comments

Ngjitja ne majen me te larte te kontinentit african Uhuru Peak, Kilimanjaro 5895m zgjati 5 dite. Ngjitja filloi nga Machame Route…

Ishulli i Tongos dhe i Stillos. Konispol

October 15, 2014 Uncategorized 0 Comments

Ishulli i Tongos dhe i Stillos jane dy ishuj te vegjel prane njeri tjetrit dhe ndodhen ne skajin me jugor te…

Fisi Azabi

October 15, 2014 Uncategorized 0 Comments

Azabi, nje komunitet i vogel Indigjenesh qe jetonin akoma ne pyll, dhe siguronin ushqimin me ane te gjuetise, pasi nuk mbanin…

Maja e Kores ( Qorres ) 2018m. Vlore. Albania

October 15, 2014 Uncategorized 0 Comments

E filluam mbare kete vit te ri me mrekullite qe te afron Mali i Cikes 2048m ne Parkun Kombetar te Llogarase….

Fotot e fundit te Instagramit

Go To Our Instagram Page